Pacjenci o nas

SMILE DENTAL STUDIO & GREAT SATISFACTION

Niewiele jest w życiu przyjemności. A jeszcze mniej przyjemności pożytecznych.
Takich możesz doznać w Smile Dental Studio. Półleżąc na fotelu i słuchając Adele. Słuchasz, tylko słuchasz, nic nie mówisz. Usta masz przecież szeroko  otwarte. Ale, jak jesteś bystry (a)  i komunikatywny (a)  masz szansę porozmawiać z Panią Doktor. Porozmawiać  na każdy temat, który lubisz, który Ciebie interesuje. My rozmawiamy o przeczytanych i nieprzeczytanych książkach, o owczarkach podhalańskich, o życiu...  Najmniej o zębach.  Nie ma takiej potrzeby ze strony pacjenta, jesteś przecież u specjalisty. A Twoje zęby ? Masz ich, co prawda więcej niż bóbr, co jednak nie znaczy, że jest to dla Ciebie  lepsze. Żyjesz przecież  dłużej niż bóbr  i Twoje własne zęby muszą Ci  wystarczyć do 60 +, 70 + i dłużej.
Jeśli jesteś już  dorosły i masz niedoskonałość ewolucyjną, jaką są zęby mądrości, to masz ich nawet prawie tyle, co dwa bobry(!). Ale masz mniej  zębów od wilka. I to daje do myślenia...
A zatem ...Nie odmów sobie przyjemności odwiedzenia Smile Dental Studio.
Zgłoś sie na przegląd, reszta potoczy się sama...
Bowiem  -  Smile Dental Studio & Great Satisfaction
 
Postscriptum :
Nie jest to laudacja na zamówienie.
Ja, jestem po prostu   Pani Dr Katarzynie Griffiths wdzięczny.
Dla mnie   to " Dr Katy G". Chyba o tym dotychczas nie wiedziała..
Prof. Andrzej Bereszyński


 
"Razem z żoną korzystamy z usług Smile Dental Studio jeszcze za czasów, kiedy firma nazywała się bodajże Medicenter, czyli konkretnie od kwietnia 2007 roku. Warto poświęcić trochę więcej czasu na dojazd z Poznania dla rzetelnego i profesjonalnego podejścia Pani dr Katarzyny Griffiths oraz całego zespołu, z którym współpracuje. To właśnie w tej firmie, do której trafiłem z polecenia, Pani Katarzyna naprawiła mi ząb, który sprawiał problemy innemu dentyście. I tutaj już zostaliśmy. Poza ogromną wiedzą w zakresie stomatologii Pani dr Griffiths jest wspaniałym człowiekiem, a takich rzadko się spotyka w dzisiejszym świecie. Gorąco POLECAM firmę Smile Dental Studio."
Radosław Drajerczak"Dr Katarzyna Griffiths to osoba, która łączy najwyższe kompetencje stomatologiczne i głęboko ludzkie, ciepłe i przyjazne podejście do pacjentów. Opinię swoją opieram na podstawie wielu wizyt i wielu różnego rodzaju zabiegów w gabinecie Smile Dental Studio, począwszy od wypełniania ubytków, przez odbudowę zębów, po chirurgię stomatologiczną. Za każdym razem ten sam najwyższy standard zabiegów, dokładność i zaangażowanie Pani doktor, dopełnione życzliwością, ciepłem i uśmiechem. Stąd najwyższa ocena (world-class) i pełna rekomendacja dla Pani doktor i Smile Dental Studio. Warto do Biskupic Wlkp./Jerzykowa pod Poznaniem zawitać z każdego miejsca."
Wojtek Chmielewski"Jestem bardzo zadowolony z jakości oferowanych usług. Pani doktor jest zawsze miła, uśmiechnięta i co najważniejsze delikatna a chyba ta ostatnia cecha jest najważniejsza u stomatologa. Dzisiaj miałem wyrywaną ósemkę - bardzo bałem się tego zabiegu. Wszystko przebiegło szybko, bezboleśnie i nawet do końca nie wiem kiedy chory ząb został usunięty. Kompetencja na najwyższym poziomie ! Szczerze polecam !"
Marek Komarnicki« powrót